Mistrovství ČR U17

06.11.2017 10:28

O víkendu 4.-5.11. se v Praze konalo Mistrovství ČR kategorie U17. A zástupci východočeského badmintonu si vedli velice dobře.  Lucie Krpatová (TJ Sokol Polabiny) vystoupala v kategorii čtyřher na nejvyšší stupínek, když spolu s Kateřinou Zuzákovou ve finále porazili dvojici Kobyláková, Sonnková 21-9, 21-13. Stříbrnou medaili si Lucie odnesla v kategorii smíšených čtyřher, když ve finále s Václavem Palánem prohráli s Kulíškem a Sonnkovou až na tři sety 16-21, 21-16, 19-21.

Do finále se dostal u Marek Aubus (TJ Montas Hradec Králové). Po třísetové bitvě nakonec odešel se stříbrnou medailí – 11-21, 21-19, 11-21.

Kateřina Valentová (TJ Sokol Polabiny Pardubice) obsadila ve dvouhře dívek krásné 3/4 místo, když v souboji o postup do finále prohrála s pozdější vítězkou Adámkovou 7-21, 9-21.

Na 3/4 místě se umístili i hráči TJ Sokol Polabiny Pardubice – Adam Ehm a Michal Grund. Zápas o postup do finále prohráli 17-21 a 18-21.

Všem hráčům gratulujeme k skvělým výsledkům :)