MČR družstev dorostu – mistři jsou z Pardubic!!!

18.12.2017 16:12

O víkendu 16.-17.prosince se v Českém Krumlově uskutečnilo MČR družstev v kategorii dorostu. Letos se k prvnímu místu propracoval tým TJ Sokol Polabiny Pardubice v sestavě - Pavlína Krpatová, Lucie Krpatová, Michaela Fuchsová, Rozálie Bártová, Matěj Ehm, Adam Ehm, Michal Grund a Marek Aubus. 

Sobotní zápasy odstartovali hráči z Pardubic proti týmu Badmintonový oddíl Chance & Ridera Sport team, který porazili 7:0. Následně si stejným poměrem poradili s týmem z Českého Krumlova. Jako s posledním ze skupiny se utkali s týmem Badminton FSpS MU, který porazili se skórem 6:1 a Skupinu A tak vyhráli.

V neděli na Východočechy čekal soupeř TJ Slovan Vesec. V obvyklém systému na 7 zápasů v utkání (2 dvouhry chlapců a dívek, 1 čtyřhra chlapců, dívek a 1 mix) se v play-off již nedohrávaly zápasy za rozhodnutého stavu. Do finále tak postoupily Pardubice za stavu 4:1. Jediný bod libereckého týmu získal v singlu Jiří Král, Pardubice bodovaly díky singlistům Marku Aubusovi, Pavlíně a Lucii Krpatové a mixu Matěj Ehm-Michaela Fuchsová.

Finálový zápas Pardubic proti SKB Český Krumlov skončil opět se skórem 4:1 pro Pardubice. Jediný bod pro Krumlov urvali v mixu až ve třetím setu s výsledkem 21:19 Tomáš Švejda a Linda Šmikmátorová. Pak už následovali čtyři singly, kde body braly Pardubice - Adam Ehm zdolal Nicolu Sivigliu, Marek Aubus si poradil s Adamem Marťánem a nezaváhaly ani Pavlína Krpatová na jedničce a její sestra Lucie na dvojce v pořadí singlů dívek.

Pardubicím GRATULUJEME!

Kompletní výsledky na https://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=668D2D5C-AAA2-41AD-85F0-81C9F2A6CAE3&d=20171215