GPA U17 Orlová

15.05.2018 14:19

O víkendu 12.-13.5.2018 se v Orlové konal turnaj GPA kategorie U17. A „cinkalo“ to i u hráčů z východočeského regionu :)

Adam Ehm (TJ Sokol Polabiny Pardubice) získal hned dvě prvenství – ve dvouhře a po boku Kateřiny Valentové (TJ Sokol Polabiny Pardubice) i ve smíšené čtyřhře. Adam v prvních třech zápasech bojoval na tři sety, semifinále a finále pak zvládl na dva. V boji o zlato porazil turnajovou jedničku Michala Morávka 21:17 a 21:12. S Kateřinou Valentovou získali titul až po tvrdé finálové bitvě proti domácímu páru Franek, Němcová, kdy zvítězili ve třech setech 18:21, 21:13 a 21:17.

Pár Jan Blažek (Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.) a Petr Janoušek (TJ Sokol Polabiny Pardubice) získali stříbrnou medaili, kdy je až ve finále zastavil první nasazený pár Brázda, Dostál – 21:17 a 21:11.

V dívčí čtyřhře se blýskly holky z TJ Lanškroun, z.s. – Nicole Pazderková a Veronika Veselá, které si poradily s druhými nasazenými hráčkami i s domácími hráčkami a o postup do finále nakonec podlehly pozdějším vítězkám (Němcová, Mikelová) po skvělém výkonu 17:21 a 15:21. Z Orlové si tak odnesly bronzovou medaili.

Velká gratulace a přání dalších úspěchů!!!