Falco Cup Liberec

08.05.2018 14:39

V sobotu 5.května se v Liberci uskutečnil 26.ročník Falco Cupu – turnaje oblastních a klubových družstev staršího žactva (U15). Turnaje se zúčastnilo 7 smíšených družstev z celé České republiky. Družstva se utkala ve dvou skupinách systémem každý s každým. Následně se sehráli semifinálové utkání, kde se střetl vítěz skupiny A s druhým ze skupiny B a naopak. Zároveň se ještě potkalo družstvo na 4.místě skupiny A s družstvem na 3.místě skupiny B. A na závěr se odehráli zápasy o 1.místo, 3.místo a 5.místo. odehráli se vždy dvě dvouhry – dvouhra chlapců a dvouhra dívek a tři párové disciplíny – čtyřhra dívek, čtyřhra chlapců a smíšená čtyřhra.

Z naší oblasti byli na turnaji hned dvě družstva – za TJ Sokol Polabiny nastoupili Apolenka Bártová, Aneta Vašíčková, Tomáš Urbanec a Jarda Havlíček, za Východočeskou oblast – Plánička Radek, Šolarová Tereza, Vojtěch Adam (TJ Montas Hradec Králové), Maňásek Pavel, Maixnerová Petra (Badminton Rychnov nad Kněžnov).

Skvěle se dařilo týmu Východočeské oblasti, který došel až do finále, kde nakonec prohrál s výběrem z Prahy v poměru 4:1.

Gratulujeme a všem hráčům patří veliké DÍKY za skvělou reprezentaci.

Kompletní výsledky - falco_cup_2018_-_utkani.xls (141824)       falco_cup_tabulky_2018.xls (39936)